Členství

V současné době je přístup na tuto webovou stránku otevřený; to jest, kdokoli může přidávat své komentáře. V tom případě ovšem prosím při každém svém komentáři uveďte své jméno. E-mailovou adresu (pravděpodobně) zadávat nemusíte, přístup by měl fungovat i tak. Vzhledem k tomu že se v poslední době na našem webu vyskytly nějaké technické problémy, mohlo by se stát že se v přihlašovací masce objeví jméno někoho jiného; to je možno bez problémů smazat.

Vystupování pod vlastní identitou

V internetových fórech bývá pravidlem, že jejich účastníci tam nevystupují pod svým jménem, ale pod zvoleným aliasem respektive nickem. Na DR se ovšem značně osvědčil opačný přístup: všichni diskutující museli uvést své vlastní jméno. Už to je totiž relativně účinným nástrojem pro alespoň určité zkultivování diskusí.

Bude proto zcela smysluplné, když i zde bude zachován stejný modus, tedy že účastníci budou vystupovat pod svým vlastním jménem. Jenom v odůvodněných případech (kdy by to pro dotyčného účastníka představovalo nějakou újmu či by byly ve hře jiné okolnosti), by bylo možno učinit výjimku; pokud možno pouze dočasnou. V takovém případě by jméno účastníka bylo ovšem vyznačeno (hvězdičkou), aby bylo pro ostatní účastníky zřetelné, že nevystupuje pod vlastní identitou.

Účast ve fóru

Původně instalovaná diskusní fóra byla zrušena, pro nezájem ze strany účastníků (a také pro jejich složitou strukturu). Místo toho byla zřízena nová stránka pojmenovaná „Forum“, kam je možno vkládat příspěvky a komentáře které nesouvisejí s žádným z právě aktuálně diskutovaných témat.

Zprávy a dotazy na administrátora

Veškeré případné dotazy na administrátora zasílejte prosím na následující adresu: hdialogy@posteo.eu